KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3124569
nr 312 4569
Akvarell
Signerad, "Blomstilleben"
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 maj 2004
150 kr
150 kr
250 kr
250 kr